Střípek lásky 1

14. července 2014 v 20:00 | Mil |  Povídky a jiné


Blánivá pohádka pro dospěláky... :-)Nebyla to láska na první pohled, ba ani na ten druhý. Bylo to velké a vřelé přátelství, které postupně zrálo a dorůstalo, aniž by si oba mladí lidé jen všimli. Znali se od páté třídy, přesto měli pocit, že se znají celý život. Byli nerozluční. Kamkoliv šla Julie, musel jít i Adam. Kdekoliv se objevil Adam, tam byla i Julie. Semínko lásky zasazené mezi touhle dvojicí klíčilo, a rostlo velmi nenápadně.
Jejich společná záliba v přírodě, zvláště pak v pořádání různých výletů, je zavedla na doslova kouzelnou louku. Mítina uprostřed hustých lesů měla krásný oblý tvar. Uprostřed loučky stála stoletá rozsochatá Lípa.

Bylo právě poledne jednoho letního dne. Louka byla poseta bílými kopretinami a modrými zvonky. Vysoká tráva se vlnila v mírné vánku. Po obloze plulo jen pár mráčků. Louka voněla vším tím kouzelným býlím přímo omamně. Kráčely spolu bok po boku. Julie od Adama kousek popoběhla a vykřikla:
"Ady, že mě nechytíš!" Její dlouhé vlasy se za ní jen vlnily. Hoch se příliš pobízet nenechal, hned se rozeběhl za Julií.
"Juli, hned tě chytnu! To se neboj! " Vykřikl a už byl mladé dívce v patách. Vypadá jako víla, napadlo ho. Jako by tahle louka byla stvořená jen pro ni. Zatím co mu běželi tyhle myšlenky hlavou ona mu zdatně unikala. Hlasitě se mu při tom smála. Její hlas jako by se v tu chvíly podobal zvonkohře.

Julie se po chlapci otočila, když v tom si nevšimla kamene o který vzápětí zakopla. Spadla do měkounké trávy následovaná v zápětí Adamem. Spadl na ni, ale ihned se vzepřel na svých silných rukou. Takto nějakou dobu setrval. Ani se nehnul.

V ten okamžik na malou chvilku ucítili oba jenmé bodnutí. Adam na zádech mezi lopatkami, a Julie ve své hrudi. Zachvěla se. Zvážněl a ona na chvíli taky. Pak ho jen tak letmo políbila. Sama ani pořádně nevěděla, proč to dělá. Adam se jí zahleděl ještě víc do jejích krásných modrých studánek a cítil, jak se jeho hlava sama přibližuje k té její. Byl to zvláštní pocit, snad nějaké zvláštní kouzlo, které hřálo a prostupovalo jejich mladými těly. Měkké rty jim splynuly v jedny. Najednou oba ke svému úžasu cítili, že již není Julie a není ani Adam jsou jen ONI. Vášeň náhle objevených citů je vehnala do svých náručí. Nakonec ji Adam choval ve svém objetí.
"Lásko, jak to, že jsem si nikdy nevšiml, že tě tak moc miluji." Zašeptal rozechvělím hlasem. Julie jen rozpačitě sklopila oči.
"Také tě moc miluji." Špitla tichounce.
"Mohla bys mi zatančit…" Zeptal se nesměle. Julie nechápala proč se tak ostýchá. "…nahá?"dokončil svůj dotaz. Julie jemně zčervenala.
"Ale když…" Dál se nedostala. On pokračoval.
"Jsme tu sami a ty.... Ty totiž vypadáš jako víla. Jako bys byla pro tuhle louku stvořená a ona pro tebe…"

Takovému lichocení se jen těžko odolávalo. Julie si pomalu rozepínala jeden knoflíček za druhým. Když se jí šaty pomalu svezly až ke kotníkům, spatřil ji Adam poprvé v životě v jiném světle. Už to nebyla nejlepší přítelkyně. Viděl nádhernou ženu, kterou až dodnes míjel bez povšimnutí. Ten okamžik mu náhle strhnul pásku z očí. Věděl, že na vždy ji uvidí jen takto. Nádhernou mladou ženu, s plným poprsím, úzkým pasem a oblými boky. Co takto přemítal, ona se nakonec svlékla celá.

Adam udělal dva úkroky stranou, aby se opřel o starý vrásčitý strom. Musel se toho stromu chytit a stát. Nedokázal se nadechnout. Byla nádherná.
Její boky se vlnily a nožky vykračovaly ve zvláštním nádherném tanci. Adam stál, opíral se o strom, prsty se mu pevně zatínaly do kůry stromu. Chtěl, tak moc ji chtěl obejmout, přesto mu něco v něm bránilo kazit tuto nádhernou a kouzelnou chvíli.
Julie dotančila a pozorně se na něj zahleděla. Její oči říkaly tak co? On na nic nečekal a také se svlékl. Viděla krásného muže. Svaly na něm jen hrály. Stačili mu na to dva dlouhé kroky, aby se ocitnul v její těsné blízkosti. Poprvé v životě dva poznali to, co znamená být muž a žena…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama