Indigové děti a andělská terapie

17. září 2012 v 9:30 | Mil
Hodně často jsem četla a i slyšela, že jak mile u vašeho zlobivého hyperaktivního dítěte odvorníci stanoví diagnozu ADHD tak se rodičům hodně uleví. Najednou je jasné, že dítě tohle nedělá záměrně a je v tom vlasně nevině. U mně se ovšem nic takového nikdy nekonalo, sama jsem nechápala proč.Snad proto že mi tato diognóza nijak nepomáhala podívat se na vše očima svého děcka.
V okamžiku kdy jsem ovšem zakoupila tuhle knihu, moc se toho zmněnilo. Autorka nejdřív uvedla že ADHD rovná se záměna za indigové dítě což už samo o sobě neznělo zas až tak strašidelně. Hned zatím mi ukázala že mé dítě je užasmé a prostě skvělé. Rozebrala proč je jiné a najednou jsem vše chápala a jen si říkala že mám tak chytrého a užasného kluka co jednou pomůže změnit svět.

Vědšinou nemá problémy vžít se do situace cizích lidí jen do mého syna se mi to nějak nedařilo. Teď už vše lépe chápu. A jsem autorce nesmírně vděčná.

Moc mně zaujali i různé modliby v kapitole číslo čtyři. Jak k jednotlivím andělům tak k samotnému Bohu.

Vědšinou zastávám názor že se do knih nečmárá ani nic nepodrhuje prostě knížky se pouze čtou. Tahle kniha mně tak strhla, že jsem do ní čmárala zatrhávala a podtrhávala... Vím totiž zcela jistě že se k ní ještě nejednou vrátím.
Vůbec nejoriginálnější mi přišla rada napsat své starosti na papír a uložit do mrazáku a zamrazit. Prý zmrznou a my se jich takto zbavíme, ještě jsem nestihla skusit ale jistě to co nejdřív učiním...

Rozhovory přímo s dětmi a množství příkladů z praxe mě opravdu ještě víc pomohly v pochopení mého sedmiletého nezbedy.

Je zde také množství rad co jsou známe také pro děti ADHD, přesto si myslím, že mi vůbec nebylo ke škodě si je všechny připomenout.

Ovšem nejvíce přínosné byly pro mne duchovní aspekty jako jsou motlidby a životní cíl indigových dětí. Který zde na Zemi máme dle autorky všichni. Další užasná myšlenka která mně opravdu zaujala, bylo vést děti dobbročinosti. Je to vlasně obrácený postup k tom buď hodný nebo. A je pravdou je že můj syn opravdu rád obdarovávala a pomáhal kde komu.

Opravdu tahle kniha mi poskytla spousty podmětů a ne jen mně ve spolupráci s luckou vznikly další krásné a užasné meditace které naleznete každý pátek o půk desáte až do poloviny října zatím.

Možná jestě zde více proberu jednotlivé kapitoly a rozeberu... Uvidím. Tahle knížka mně nějak moc oslovila...

Závěrem dodám všem tuhle knihu ráda a vřele doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama