Síla myšlenky

30. července 2012 v 0:11 | Mil |  Síla myšlenky
"Myšlenka má moc tvořit vaši realitu"


Všechno co v životě prožíváte, si do něj přitahujete. Je to k vám přitahováno mocí obrazu, který máte ve své mysli. Stáváte se tím, na co nejvíce myslíte, ale také přitahujete to, o čem nejvíc přemýšlíte.
Myšlenky, které máte právě teď tvoří vaši budoucnost. Cokoliv právě teď cítíte, je dokonalým obrazem toho, co se stane. Dostáváte přesně to, co cítíte.

Přejete si něco? Sněte svůj sen, sněte ho opravdově a nenechte se ničím odradit, držte jej ve své mysli, představujte si, že je již skutečný, že jej žijete, dotýkáte se ho... a děkujte za něj jakoby už se stal. Je jen otázkou času kdy se stane realitou!
Říkáte si takhle jednoduché to přece nemůže být? Proč ne. Ty nejgeniálnější věci jsou často velmi jednoduché. Ale jeden háček to přece jen má. Vaše víra a odhodlání, a schopnost překonat jakoukoliv pochybnost! Nabídl jsem vám jednoduchý, ale účinný klíč, a je jen na vás zda se rozhodnete otevřít bránu zázraků.

Myšlenka jako taková je nobyčejně tvůrčí. Tuhle jednuduchou větu když jsem si přečetla musela jsem se nad ní dost, zamyslet. Tu mně napadlo, že napočátku každého vynálezu byla vždycky právě ona myšlenka na to že by dotyšný chtěl něco udělat změnit a to se mu nakonec povedlo. Ať už se jednalo o knihtisk, telefon nebo třeba parní stroj.

Vzpoměla jsem si na úvodní znělku křesťansdkého magazínu který vysílala česká televize. "Na počátku bylo slovo..." Já dospěla k názoru, že na počátku byla myšlenka, na slova jako taková došlo určitě daleko později. Ano myšlenka jako taková je neobyčejně tůrčí. Já se dokonce, odvážím tvrdizt, že vše co pořebujeme máme v hlavě, stačí tomu pouze uvěřit a začnou se dít zázraky.
Co je afirmace?


Ve slovníku nalezneme význam tohoto slova ve smyslu přisvědčení, přitakání, ujištění, tvrzení. Každým okamžikem dne se o něčem ujišťujeme a v duchu každý z nás používá slovní spojení, kterými sám sebe, svůj vzhled, náladu a své činy hodnotí. Postavíte se ráno před zrcadlo a říkáte si "dneska vypadám hrozně…to zase bude den…nemám vůbec energii…stejně se mi to nepodaří atd. Bohužel afirmace většina z nás využívá proti sobě!
Proč z nich raději neučinit pozitivní tvrzení, vyvolávající pozitivní myšlenky, pomáhající vám soustředit se na svou sílu a na schopnost tvořit si a mít to, co si přejete. Moc afirmací je silná ať už si to uvědomujeme či ne. Afirmace jsou jako semínka zasazená do země. Trvá nějaký čas, než vyrostou do celé své krásy.

Sestavte si své vlastní afirmace, které Vám vyhovují. Nechť obsahují to po čem toužíte, jak chcete vypadat, kým se chcete stát, čeho chcete dosáhnout. Formulujte je v přítomném čase. Říkejte si ale jen takové, kterým jste schopni uvěřit. Nedělejte, ale nic násilně, říkejte si je jen pokud u nich cítíte nadšení a radost. Spojte je s vizualizací a uvěřte jim tak jako by již byly skutečné.

Mohou vypadat jakkoliv, zde je pár příkladů:

Dnes bude krásný den!
Cítím se dobře!
Každý den se v mém životě dějí zázraky!
Každá buňka, káždý nerv, každý sval v mého těla se obnovuje, čistí a uzdravuje!
Jsem zcela zdravý , silný a plný energie!
Vypadám skvěle a jsem ve výborné fyzické kondici!
Jsem zdravý a silný!
Každý den se dějí zázraky!
Jsem plný energie!
Vypadám jedinečně!
Jsem magnet na peníze!
Každý den dostávám skvělé nápady!
Peníze se ke mně hrnou ze všech stran, zrůzných zdrojů a v ohromném množství!
Daří se mi ve všem do čeho se pustím!


Sestavte si své vlastní, klidně si je sepište, pověste někam kde na ně uvidíte (nejlépe do koupelny a po ránu si je můžete hned zopakovat). Každý den máte možnost se rozhodnout zda budete šťastný, či nešťastný, je to ve Vaší mysli! Zvolte si radost! Zvolte zdraví, lásku, úspěch a štěstí!

Afirmace fungují, mně zcela určitě, stačí si jen od srdce něco upřímně přát a věřit tomu, není potřeba se ptát jak se to stane či povede věřte a on to tak bude. :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama