Afirmace

8. července 2012 v 20:43 | Lucka |  Síla myšlenky

Všem bych ráda oznámila, že dneškem počínaje začínám vysílat do světa (novou) myšlenku, afirmaci, která svou energií bude "bojovat" proti negacím, které denně vznikají na naší krásné planetě. Afirmace zní takto:


"Všechny bytosti na planetě Zemi včetně mě jsou šťastné, zdravé a spokojené. Děkuji."


Proč zrovna tato afirmace? Protože když jsme zdraví, je to symbol zdravé duše. Zdravá a spokojená duše nemá potřeby ubližovat jakkoli druhým, je schopna tolerance a hlavně Lásce ke všemu a všem. Když jsme ve všech oblastech spokojení, nic nám nechybí, rozdáváme úsměvy. A úsměv a Láska je všelék na všechno. V pouhé jedné větě se tak může vyléčit celá planeta, šťastnější budou zvířata, rostliny i energie dalších bytostí a třeba i kamenů...
Zároveň tím díky karmickému zákonu vysíláme úžasnou dávku pozitivna sami k sobě, což se záhy projeví v našem světě - a znásobeno i myšlenkou těch ostatních. Možná to zní šíleně, ale jak už se mnozí z vás přesvědčili, funguje to :-).

Já budu tuto afirmaci opakovat

denně vždy ve 12.00 po dobu jedné minuty.

K tomu vizualizovat velké množství světla, které jde z mé osobnosti (srdce) a objímá celou planetu.

Pokud se někdo máte chuť připojit, můžeme společně vymazávat působení negativních lidí (i své vlastní občasné negativní vysílání) a všem se nám může tímto dařit více a více. Prosím ale vysílat pouze s čistou myšlenkou na skutečnou pomoc planetě Zemi a tím i všem, ne z nějaké "nutnosti, že je to správné". Protože co nejde od srdíčka, to postrádá sílu... Čas je vybrán schválně v době (před)obědové pauzy, když se myšlenka spojí v jeden čas, má daleko větší sílu...

Pokud se vám to bude zdát jako bláznovství, s lehkým srdcem a bez výčitek toto ignorujte :-).

Dovoluji si vás s tímto oslovit. Samozřejmě to není žádné nucení, právě naopak, jen návrh, takový malý (ač mocný) "boj" za lepší život nás všech. Můžete vysílat jen občas, když si vzpomenete, nebo v jiný čas, nebo vůbec :-).

Pokud máte zájem, můžete toto šířit dál k ostatním vašim známým - ale prosím jen k těm, o nich jste si jistí, že mohou smysl afirmace pochopit. U těch ostatních by to nemělo přílišný efekt :-).

Začínám již dnes, není třeba odkladů a čekání na "vhodné" datum. Sama, nebo s vámi. A když s vámi, naše energie se potkají kdesi v astrálu, srdíčko to jistě pozná

Přeji vám všem krásné prosluněné zatím ještě dopoledne a nechť jste všichni šťastní, zdraví a spokojení, obklopeni Láskou a vším, co si přejete. Děkuji vám!

Vaše Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama